Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: 59 minut temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 41 dni temu
UWAGA STUDENCI

Ze względu na rozpoczynające się od dnia 20 czerwca 2022 roku roboty związane z układaniem nawierzchni informujemy, iż:

  1. Dojście do wejść budynków B i C możliwe będzie od strony wejścia głównego na Uczelnię, od strony ulicy Komandorskiej.
  2. Dojście do wejść pozostałych budynków możliwe będzie przez wejścia zlokalizowane w ogrodzeniu Kampusu A od strony ulicy Kamiennej, Ślężnej i Wielkiej lub bezpośrednio do budynków od strony ulicy Wielkiej.

Wyłączenie chodnika z ruchu pieszego potrwa do dnia 22 lipca 2022 roku. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.  

Informacja dla studentów zagranicznych o akademickich rachunkach bankowych

NUMER KONTA BANKOWEGO / THE NUMBER OF THE BANK ACCOUNT

Studenci mogą uzyskać swój numer konta bankowego z:
- genaratora kont który znajduje się na stronie uczelni - https://konta.ue.wroc.pl/

BHP - Informacja dla Studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

Aby zaliczyć kurs BHP, każdy student pierwszego roku oraz wznawiający studia z różnicą programową BHP zobowiązany jest rozwiązać test w systemie Eportal (https://eportal.ue.wroc.pl/my/) W tym celu należy zalogować się do systemu Eportal wg instrukcji

Komunikat dla Studentów i Pracowników

Wobec napływających informacji o kolejnych stwierdzonych przypadkach zarażenia koronawirusem w Europie i publikowanymi w tej sprawie komunikatami medialnymi zwracam się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z poniższą wiadomością.

Zaleca się na bieżąco monitorować komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) oraz innych służb i stosować bezwzględnie do ich zaleceń, nie ulegając jednocześnie zbiorowej panice.

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

Osobom, które w ciągu kilkunastu ostatnich dni przebywały we Włoszech - zwłaszcza na północy, w rejonie Lombardii, Wenecji Euganejskiej, Piemontu, Emilia Romana, Lacjum - zalecam szczególną ostrożność oraz obserwację swojego organizmu. Należy ograniczyć bieżącą aktywność i kontakty do niezbędnego minimum. Jakiekolwiek negatywne oznaki i dolegliwości, szczególnie ze strony układu oddechowego powinny być natychmiastowym sygnałem, by zgłosić się do szpitala przy ul. Koszarowej 5 we Wrocławiu.

Z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego, Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do Chin oraz Korei Południowej, Włoch (w szczególności do regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania), Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu.

Zasady postępowania w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa

Osoby, które odbyły podróż do regionów, w których odnotowano przypadki zakażenia koronawirusem, oraz które zidentyfikowały u siebie niepokojące objawy, takie jak kaszel, duszności, gorączka, bóle mięśni, zachęcamy do szpitala przy ul. Koszarowej 5 we Wrocławiu.

· przypominamy również o podstawowych środkach, które mogą Państwo zastosować w celu zapewnienia sobie bezpieczeństwa podczas pobytu za granicą, takich jak ubezpieczenie, aplikacja iPolak, śledzenie strony MSZ: http://www.international.ue.wroc.pl/studenci/20017/bezpieczny_wyjazd.html .

  • podstawowe środki ochronne przeciwko koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19

https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-dla-uczelni-wyzszych-w-zwiazku-z-ryzykiem-zawleczenia-na-obszar-polski-nowego-koronawirusa-sars-cov-2/#_ftn1

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

LOGOWANIE, ZMIANA HASŁA (DLA STUDENTÓW)

Aby zalogować się do systemu USOSweb proszę kliknąć "zaloguj się" w prawym górnym rogu strony. Pojawi się strona CAS - Centralnego Systemu Uwierzytelniania, gdzie w polu Identyfikator należy wpisać swój login - numer indeksu, a w polu Hasło swoje hasło. Na stronie CAS można również zmienić hasło do konta usosweb (poczty studenckiej) klikająć link "Zmiana hasła dla studentów".

Konta usosweb i poczty studenckiej są powiązane ze sobą (te same hasło), zmiana hasła do konta usosweb wymaga zmiany hasła do poczty studenckiej. Więcej informacji na temat poczty studenckiej można znaleźć na stronie uczelnianej.

W przypadku problemów z hasłem (np. zapomnienie hasła)  proszę skorzystać z formularza weryfikacyjnego do zgłoszenia zmiany hasła pod adresem: https://passwordreset.ue.wroc.pl

W przypadku, gdy logowanie przebiegnie poprawnie, a system wyświetli komunikat "Jesteś zalogowany, lecz nie posiadasz konta w USOSweb", proszę zgłosić problem administratorowi USOSweb.

NUMER KONTA BANKOWEGO / THE NUMBER OF THE BANK ACCOUNT

Studenci mogą uzyskać swój numer konta bankowego z:
- genaratora kont który znajduje się na stronie uczelni -  https://konta.ue.wroc.pl/

- usosweb (Dla studentów -> Płatności -> Konta bankowe uczelni).

Information for foreign students about academic bank accounts.
Foreign students can check the number of the bank account in USOSweb (Student's section -> Payments -> Academic bank accounts)

GRUPY DZIEKAŃSKIE

Uwaga, informacja o grupie dziekańskiej znajduje się na stronie GRUPY DZIEKAŃSKIE (menu MOJE STUDIA w zakładce DLA STUDENTÓW).
Proszę nie mylić z grupami zajęciowymi.

PLAN ZAJĘĆ

Plan zajęć w serwisie USOSweb jest niedostępny.
Komunikat "Błąd. Odśwież stronę (F5), aby wyświetlić plan. Jeśli to nie pomoże - spróbuj formatu HTML." pojawia się u wszystkich użytkowników serwisu.

Prosimy korzystać z Internetowego Serwisu Planu Zajęć umieszczonego na stronie głównej uczelni.

ZMIANA DANYCH OSOBOWYCH

Zmiany danych osobowych (m.in. adresu e-mail, serii i numeru dowodu osobistego, itp.) możesz dokonać:

  •     w dziekanacie lub sekretariacie, jeśli jesteś studentem/doktorantem
  •     w Dziale Kadr, jeśli jesteś pracownikiem naukowo-dydaktycznym

MIGRACJA DANYCH

W godzinach 5.00, 11.00, 13:00, 16.00 serwis USOSweb jest niedostępny (do 10 minut) z powodu migracji danych (synchronizacji danych pomiędzy systemem dziekanatowym a usosweb).

ul. Komandorska 118/120
53-345 Wrocław
tel: 71 368 01 00 http://ue.wroc.pl
kontakt USOSweb 6.7.3.0-3 (2022-05-10)