Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: 1 godz. 40 min. temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 32 dni temu
Witaj w systemie USOSweb Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Na tym serwerze logować się mogą wyłącznie pracownicy i studenci Uczelni.


STUDENCI STUDIÓW STACJONARNYCH I NIESTACJONARNYCH I STOPNIA 3 ROKU WNE

 

UWAGA! W dniach 19.12.2018 r. (środa) od godz. 12.00 do dnia 01.01.2019 r. (wtorek)  do godz. 23.59 odbędzie się II tura zapisów na przedmioty specjalizacyjne na semestr 6 roku akademickiego 2018/2019. Studenci, którzy nie uczestniczyli w I turze wyboru przedmiotów oraz studenci, którzy dokonali wyboru, jednak przedmiot nie został uruchomiony z powodu małej ilości chętnych, zobowiązani są zapisać się na przedmioty, które będą uruchomione w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019 na podstawie deklaracji wyboru przez większość studentów.

Wykaz przedmiotów uruchomionych na podstawie wyboru studentów dostępny jest na stronie internetowej Wydziału NE – www.ue.wroc.pl/wydzial_ne/11883/3_rok_studia_licencjackie.html
BIPS – Rekrutacja Studentów do drugiej edycji Programu.


Zapraszamy do udziału w projekcie BIPS (Biznesowy Indywidualny Program Studiów).
BIPS to projekt kierowany do ambitnych i zaangażowanych studentów 2 roku I stopnia i 1 roku II stopnia wszystkich kierunków, chcących zdobyć wyjątkowe doświadczenie dzięki 3-semestralnej pracy pod opieką mentora biznesowego i tutora akademickiego.
Jeśli masz pomysł na siebie, swój biznes lub przedsięwzięcie, które chcesz rozwinąć – zapraszamy!
BIPS ma na celu przyspieszenie kariery studenckiej i rozwój kluczowych kompetencji osobistych, społecznych i zawodowych.
Więcej informacji i historie aktualnych studentów BIPS na www.bips.ue.wroc.pl oraz na Facebooku.
Rekrutacja Studentów do drugiej edycji trwa.  
 STUDENCI STUDIÓW STACJONARNYCH II STOPNIA WYDZIAŁU INŻYNIERYJNO-EKONOMICZNEGO


W dniach 10.12.2018 (od godz.9:00) - 14.12.2018 (do godz.14:00) odbędą się zapisy na Wykład do wyboru

(semestr 3 -2018/19 leni).

Sylabusy do wykładów znajdują się na stronie UE.

Zostaną uruchomione wykłady, na które zapisze się najwięcej osób.

 

 

KOMUNIKAT DLA STUDENTÓW WYDZIAŁU EZIT, rok 2 stopień I oraz rok 1 stopień II (19-09-2018)

 

Zapisy na języki obce oraz zajęcia z Wychowania fizycznego

odbędą się w terminie 25.09.2018 godz. 8:00 do 27.09.2018 r. godz. 23:59.

 

   

KOMUNIKAT STUDIUM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU (WROCŁAW) (14-09-2018)

 

21 września 2018 r. rozpoczynają się zapisy na zajęcia z wychowania fizycznego.

Więcej informacji w zakładce ZAPISY NA W-F

 

   

KOMUNIKAT (WROCŁAW) (12-09-2018)

 

Zapisy na przedmioty humanistyczne w sem. zimowym 2018/19

I i II stopień, wszystkie Wydziały (nie dotyczy EZiT)

 

- dla studiów stacjonarnych –  od 24.09 ( od godz. 9.00 ) do 27.09.18 r. ( do godz. 24.00 ). Zajęcia ruszają od 01 października 2018

- dla studiów niestacjonarnych – od 11.10  ( od godz. 9.00 ) do 14.10.18 r. ( do godz. 24.00 )

 

 

Pierwsze lata I stopnia wszystkich Wydziałów (Wrocław) mają czas na zapisy na przedmioty humanistyczne w sem. 2, 3, 4, lub 5

Pierwsze lata II stopnia wszystkich Wydziałów (Wrocław) mają czas na zapisy na przedmioty humanistyczne w sem. 2 i 3.

 

W tym czasie student ma zrealizować 2 przedmioty humanistyczne na I stopniu i jeden przedmiot humanistyczny na II stopniu studiów.

 

 

   


INFORMACJA ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH (24.05.2018)

W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu informuje, że:

a)    Administratorem danych osobowych studentów, słuchaczy studiów podyplomowych, osób uczestniczących w szkoleniach, kursach jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław, NIP: 896-000-69-97, tel. +48 71 36 80 100, fax +48 71 36 72 778, e-mail: kontakt@ue.wroc.pl.

b)      Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych są następujące:  e-mail: iod@ue.wroc.pl

c)      Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w tym na podstawie artykułu 6 ust. 1 pkt „b”, „c”, „e”.

d)  Przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych jest niezbędne do wykonania umowy z Administratorem danych, wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze danych oraz jest niezbędne w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej Administratorowi danych.

e)     Dane osobowe będą przechowywane do upływu okresu przechowywania dokumentacji związanej z umową, wynikającego z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

f)   Dane będą udostępniane wyłącznie następującym odbiorcom: osobom upoważnionym przez Administratora danych osobowych do przetwarzania danych osobowych oraz podmiotom przetwarzającym dane osobowe w imieniu Administratora danych na podstawie umów zawartych z Administratorem danych.

g)   Osobie, której dane dotyczą, przysługuje wobec Administratora danych osobowych, na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

h)      Dane osobowe nie będą przekazane do Państwa trzeciego w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.

i)        Nie będzie stosowane podejmowanie decyzji oparte wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

 

   

    

AKTUALNOŚCI DZIAŁU POMOCY MATERIALNEJ !!! www.ue.wroc.pl/uczelnia/7050/aktualnosci.html

 

 

 

LOGOWANIE, ZMIANA HASŁA (DLA STUDENTÓW)

Aby zalogować się do systemu USOSweb proszę kliknąć "zaloguj się" w prawym górnym rogu strony. Pojawi się strona CAS - Centralnego Systemu Uwierzytelniania, gdzie w polu Identyfikator należy wpisać swój login - numer indeksu, a w polu Hasło swoje hasło. Na stronie CAS można również zmienić hasło do konta usosweb (poczty studenckiej) klikająć link "Zmiana hasła dla studentów".

Konta usosweb i poczty studenckiej są powiązane ze sobą (te same hasło), zmiana hasła do konta usosweb wymaga zmiany hasła do poczty studenckiej. Więcej informacji na temat poczty studenckiej można znaleźć na stronie uczelnianej.

W przypadku problemów z hasłem (np. zapomnienie hasła, zgubienie danych logowania)  proszę pisać na adres smail@ue.wroc.pl. Proszę kontaktować się ze skrzynek pocztowych uczelnianych (ue.wroc.pl) lub prywatnych (zarejestrowanych w systemie dziekanatowym).

W przypadku, gdy logowanie przebiegnie poprawnie, a system wyświetli komunikat "Jesteś zalogowany, lecz nie posiadasz konta w USOSweb", proszę zgłosić problem administratorowi USOSweb.

 

 

NUMER KONTA BANKOWEGO / THE NUMBER OF THE BANK ACCOUNT

Studenci mogą uzyskać swój numer konta bankowego z:
- genaratora kont który znajduje się na stronie uczelni - 
http://stud.ue.wroc.pl/stud/genkont.asp
- usosweb (Dla studentów -> Płatności -> Konta bankowe uczelni).

Information for foreign students about academic bank accounts.
Foreign students can check the number of the bank account in USOSweb (Student's section -> Payments -> Academic bank accounts)

 

 

GRUPY DZIEKAŃSKIE

Uwaga, informacja o grupie dziekańskiej znajduje się na stronie GRUPY DZIEKAŃSKIE (menu MOJE STUDIA w zakładce DLA STUDENTÓW).
Proszę nie mylić z grupami zajęciowymi.

 

 

PLAN ZAJĘĆ

Plan zajęć w serwisie USOSweb jest niedostępny.
Komunikat "Błąd. Odśwież stronę (F5), aby wyświetlić plan. Jeśli to nie pomoże - spróbuj formatu HTML." pojawia się u wszystkich użytkowników serwisu.

Prosimy korzystać z Internetowego Serwisu Planu Zajęć umieszczonego na stronie głównej uczelni.

 

 

ZMIANA DANYCH OSOBOWYCH

Zmiany danych osobowych (m.in. adresu e-mail, serii i numeru dowodu osobistego, itp.) możesz dokonać:
  •     w dziekanacie lub sekretariacie, jeśli jesteś studentem/doktorantem
  •     w Dziale Kadr, jeśli jesteś pracownikiem naukowo-dydaktycznym

 

 

MIGRACJA DANYCH

W godzinach 4.55-5.15, 10.55-11.15 i 15.55-16.15 serwis USOSweb jest niedostępny z powodu migracji danych (synchronizacji danych pomiędzy systemem dziekanatowym a usosweb).
Należy pamiętać aby wprowadzanie danych do systemu USOSWeb kończyło się przed migracją. W innym przypadku wprowadzone dane mogą zostać utracone.

 

 

KONTAKT

W sprawach ogólnych dotyczących funkcjonowana sytemu - usosweb@ue.wroc.pl

W sprawach zmiany hasła, wygenerowania nowego hasła do usosweb - smail@ue.wroc.pl

W sprawach związanymi z protokołami, koordynatorami:
Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów -
zif.usos@ue.wroc.pl
Wydział Nauk Ekononomicznych -
ne.usos@ue.wroc.pl
Wydział Inyżnieryjno-Ekonomiczny -
ie.usos@ue.wroc.pl
Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki -
ezit.usos@ue.wroc.pl